Szeretettel köszöntjük településünk honlapján, amely azzal a kettõs céllal jött létre, hogy egyfelõl bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, kulturális életünket minden érdeklõdõ számára, hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkre készülnek utazni, vagy itt szeretnének üzleti vállalkozásba kezdeni, másfelõl – a helyben élõk számára közérdekû információk és szolgáltatások elérhetõvé tétele révén – erõsítsük a polgármesteri hivatal ügyfélbarát és szolgáltató jellegét, új kommunikációs csatornát nyissunk meg a lakosság felé.

Ezen célok elérése érdekében igyekeztünk az Internet nyújtotta lehetõségeket minél jobban kihasználni. A honlappal szeretnénk egyszerûbbé tenni mindenki számára az információhoz jutást, megkönnyíteni az ügyintézést, és a jövõben is törekszünk arra, hogy folyamatosan bõvítsük a honlapon elérhetõ elektronikus szolgáltatások és tartalmak körét.